Úniková hra

O nás

O nás

Nabízíme Vám jedinečnou možnost zahrát si únikovou hru v protiletadlovém krytu přímo v Praze. Jde o alternativu online her, kdy se tým snaží pomocí logických úkolů vymanit z místností plných nástrah. Nejde tak o fyzickou zdatnost jako spíše o logické uvažování, všímavost, týmovou spolupráci a selský rozum. I když to zní jednoduše, málokdo se z místností dostane.

Pravidla hry

  • V týmu může být 2-6 hráčů
  • Na zdolání místností je pouze 60 minut
  • V případě problémů s úkoly je připravena nápověda

Řekli o nás

" Super zážitek, jen ta hodina uteče strašně rychle... "

" Obrovske mnozstvo postupnych krokov, mila obsluha, zlozitost (dost vysoka), prostredie, dekoracie... Odporucame :) "

" Jednalo se o mou první hru tohoto typu, takže nemůžu srovnávat, ale určitě to nebyla poslední hra, kterou jsem hrál. Příjemná obsluha nás uvedla do hry a pak už to bylo na nás. Mnoho pojítek, slepých "cest" k rozluštění, pěkné logické úlohy, fajn atmosféra. Jen času bychom potřebovali alespoň o polovinu tak více, abychom utekli bez rad obsluhy. Chválím rezervační systém i lokalitu, nebyl problém zaparkovat uprostřed obytné zóny. "

Rezervace

Cena: 1 200,- Kč* (platit je možné pouze na místě v hotovosti)

* Jednotlivé slevy nelze mezi sebou kombinovat

Zahrát si u nás lze pouze po předchozí rezervaci, která je možná minimálně 24 hodin předem. Pro pozdější rezervace volejte na  telefonní číslo +420 704 404 669.

Časté dotazy

Kolik času hra zabere?

Prosíme všechny, aby přišli přesně na čas. Vzhledem k tomu, že hra se nachází v protiletadlovém krytu, není zde možné nikde počkat. Pak už hra zabere včetně úvodu něco málo přes hodinu.

Pro koho je hra vhodná?

Hra se hodí absolutně pro všechny snad kromě malých dětí. Doporučujeme věk od 15 a výše. Ovšem samozřejmě záleží na Vás, zda vezmete i mladšího člena do týmu.

Co si vzít s sebou?

Ke hře nepotřebujete absolutně nic kromě Vaší hlavy. Nejde ani o žádnou fyzickou zátěž.

Nabízíte i možnost nějaké spolupráce?

Samozřejmě! Jsme otevřeni všem novým nápadům, radám a doporučením. Není problém se domluvit na nějaké schůzce a dohodnout věci tak, aby byly prospěšné pro obě strany.  

V případě dalších dotazů nás kontaktujte formou emailu nebo telefonem.

Dárkový poukaz

Chcete někoho obdarovat opravdu originálním dárkem? Jsme tu přesně pro Vás. Nabízíme dárkový poukaz na jednorázový vstup pro celou skupinu v ceně 1200,- Kč. Vyplňte náš kontaktní formulář a po zaplacení Vám bude poukaz zaslán na email.

 

 

formular
Sending

Pro firmy

Úniková hra v našem podání je novou velmi efektivní metodou, jak stmelit Váš pracovní tým a poznat schopnosti jednotlivých hráčů. Jde o velmi dobrý teambuilding v zábavné formě.

V naší hře jde především o komunikaci, která je důležitá napříč všemi obory. Chápeme, že každý má jiné představy a očekávání, a proto dokážeme přetvořit hru tak, aby Vám seděla.

Ceny pro firmy jsou velmi individuální. Důležitý je počet účastníků a nároky, které budou z Vaší strany na nás kladeny. Ovšem samozřejmě můžete očekávat výrazné slevy o proti jednotlivým vstupům.

Neváhejte nás kontaktovat.

 

Fotogalerie

Kontakt

Telefon: +420 704 404 669                  Email:exitgamecz@gmail.com

    [wpgmza id="1"]
MysterygameKudyznudy.cz - tipy na výlet   Paintball Prague   mensi   Banner Klub escapemánia.cz     Banner Zlatá vstupenka escapemánia.cz
TOP